cabinet1.jpg

“Студія Меблів ФАЙНО” спеціалізується на виготовленні на замовлення якісних та стильних корпусних меблів для Вашого житла, офісу, готелю, магазину чи ресторану.

Ми виготовляємо меблі будь-якої складності та можемо реалізувати найсміливіші дизайнерські рішення. Завдяки використанню сучасних технологій, якісних матеріалів та інноваційної фурнітури виготовлені меблі служитимуть Вам довго та бездоганно.

 

 Сучасний Дизайн

Ми створюємо для Вас не тільки вмістимі та практичні меблі, а й меблі, які довго милуватимуть Ваше око. Ви можете запропонувати свій дизайн, вибрати його з великої кількості наявних зразків, або ж скористатися послугами професійного дизайнера інтер’єрів (LeoDuk Design). Дизайнер швидко та вдало запропонує Вам стильні та унікальні рішення, які доповнюватимуть уже існуючий інтер’єр чи створять цілком нову атмосферу для Вашого приміщення.

modern1.jpg
 

 

 

Висока Якість та Надійність

Ми використовуємо надійні австрійські механізми перевірені 60-ти річною історією компанії виробника задля довгого та безперебійного функціонування Ваших меблів. Точність замірів, скурпульозність у виготовленні та правильний монтаж – це ключові гаранти якості, які ми закладаємо у кожен виріб. Наша мета – Ваш комфорт та задоволення від меблів, не зважаючи на їх вік та інтенсивність використання.

quality2c.jpg
 

 

 

Акуратний Монтаж

Прагнучи забезпечити Вам не тільки сучасні та надійні меблі, а й акуратний монтаж, ми акцентуємо нашу увагу на етап монтування меблів. Монтування меблів доволі клопіткий і громіздкий процес. Ми гарантуємо акуратність монтажу, який включає в себе чистоту і акуратне відношення до речей, чи ремонту у приміщеннях, де монтуються меблі. Додатково прислухаємось до Ваших побажань під час монтування, звертаючи увагу на цінність Ваших речей.

accuracy1_type2.jpg
 

 

 

Гарантія 

Будьте впевнені у якості меблів, які ви замовляєте! Ми надаємо 2 роки гарантії на всі вироби.

warranty1.jpg